Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alternativy restaurace

La Strada

Pokud jste milovníky dobré italské kuchyně, jistě neopomeňte navštívit tuto restauraci v centru Brna. Nabízí nejen speciality italské kuchyně včetně výborné pizzy, ale je zde také široký výběr steaků a jiných pokrmů z vepřového, hovězího a kuřecího masa. Součástí menu jsou také různé druhy salátů. Setkáte se zde s velmi příjemným interiérem, v jarních a letních měsících doplněným o venkovní zahrádku.

st.jpg

 

Obr. 1             Mapa: La Strada

Mapa

 

La Patas

Pizzerie La Patas nabízí italskou a mezinárodní kuchyni. Pizza je připravována přímo před zraky hostů v peci na dřevo. Pizzerie nabízí velmi příjemné prostředí, část jejich sortimentu se také rozváží kdekoliv si budete přát. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Vzhledem k velké oblíbenosti tohoto podniku je lepší vytvořit dopředu rezervaci.

patas.jpg

 

Obr. 2             Mapa La Patas

Mapa

 

 

U Starýho Billa

Je to originální texaská restaurace, která se nachází v centru Brna. Typickým sortimentem jsou zejména steaky z nejrůznějších druhů masa (dokonce klokaního), "barbecue" a sendviče. Samozřejmostí jsou také pikantní pokrmy balené do tortill (moučných placek).

bill.jpg

 

Obr. 3            Mapa U Starýho Billa

Mapa